Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

O firmie

Strona główna / O firmie

Prestige-Med to doświadczony, niepowtarzalny i wysoko wykwalifikowany zespół, który działa na rynku związanym z produktami medycznymi od wielu lat. Firma świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców.

Prestige-Med to grupa ambitnych i kreatywnych ludzi, dzięki którym wykonywana praca i usługi utrzymują się zawsze na najwyższym poziomie.

Oferta Prestige-Med obejmuje niezwykle szeroką i precyzyjnie dobraną gamę produktów i usług, pozwalających na kompleksowe wyposażanie placówek medycznych.
Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu realizują swoje zadania sprawnie, szybko i precyzyjnie.

Kompleksowa oferta Prestige-Med jest przygotowana z myślą zarówno o dużych specjalistycznych placówkach medycznych, jak i o klientach indywidualnych. Wysoka jakość produktów i usług, a także atrakcyjne ceny - to główna domena.
Oferta produktowa stale się poszerza o nowe propozycje związane z obsługiwaną branżą, co powoduje nieustanny rozwój działalności na rynku medycznym. Oferowanie i wdrażanie nowych produktów, przy wykorzystaniu potencjału technicznego światowych liderów,
czyni ofertę firmy bardziej atrakcyjną, a indywidualne podejście do Klienta pozwala realizować zadania na satysfakcjonującym i profesjonalnym poziomie. Współpraca z najlepszymi producentami z całego świata dowodzi, że z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad realizacją swojej misji, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów...