Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Fax: (52) 569 15 15

THUNDER - nowe wózki do przewożenia pacjentów

Strona główna / Aktualności / THUNDER - nowe wózki do przewożenia pacjentów

Seria wózków THUNDER została zaprojektowana do szybkiego przewożenia i diagnozowania pacjentów w nagłych przypadkach oraz w celu skutecznego udzielania pierwszej pomocy. Wózki posiadają hydrauliczną regulację wysokości leża, segmentu oparcia pleców oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Wersja z leżem 4-segmentowym umożliwia regulację segmentu uda oraz podudzia. Leże wózków jest w pełni przezierne, przystosowane do wykonywania zdjęć RTG bezpośrednio na wózku, posiada możliwość pozycjonowania kaset na całej długości, a także wykonywania zdjęć w pozycji siedzącej.

Czas jest decydującym czynnikiem w sytuacjach zagrożenia życia. Pierwsze wyniki badań szybko i z dużą dokładnością pozwalają personelowi medycznemu na postawienie diagnozy, która może uratować życie pacjenta. Przy projektowaniu wózków serii THUNDER bardzo dużo uwagi poświęcono właśnie tym aspektom. Konstrukcja wózka została zaprojektowana tak, aby uprościć i przyspieszyć każdą wykonywaną czynność personelu medycznego od transportu, po diagnostykę i skuteczne leczenie.