Fax: (52) 569 15 15

Oferta pracy: Specjalista ds. serwisu

Strona główna / Aktualności / Oferta pracy: Specjalista ds. serwisu

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. serwisu

Obowiązki:
• przygotowanie produktów do realizacji zamówienia,
• instalacja sprzętu medycznego i prowadzenie szkoleń personelu medycznego z zakresu obsługi produktów,
• realizacja napraw serwisowych,
• wykonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego,
• dokumentowanie prowadzonych spraw serwisowych,
• obsługa magazynu,
• utrzymywanie standardów wysokiej jakości obsługi klienta,
• wsparcie aktualnie trwających projektów.

Specyfika pracy wymaga połączenia umiejętności z branż: elektronika i mechanika oraz zdolności montażowych związanych z obsługą wyspecjalizowanych produktów medycznych.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta sprzętu medycznego,
• preferowane wykształcenie o profilu technicznym
• znajomość aplikacji biurowych (pakiet MS Office),
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość do podejmowania wyzwań,
• dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych,
• łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji z klientami,
• zaangażowanie i chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji,
• prawo jazdy kat. B,
• dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe lub gotowość do odbycia kursu

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia w nowoczesnej firmie,
• pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia,
• wsparcie i przyjazną atmosferę pracy,
• niezbędne narzędzia pracy.

Poszukujemy osób niezależnych, samozorganizowanych, komunikatywnych, nastawionych na realizację potrzeb i budowę właściwych długofalowych relacji z klientem, którym są specjalistyczne placówki medyczne.

W przypadku wysyłania dokumentów rekrutacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1".

Prestige - Med, ul. Sądowa 18A, 86-100 Świecie
www.prestige-med.com

Rekrutację prowadzi: Jakub Mądry

e-mail: jakub.madry(at)prestige-med.com

tel. +48 608 106 508